4 Червня 2021

Випускне свято в дитячому садку це знаменна подія не тільки для дітей, а й для їх батьків. Перший випускний у життя – це завжди хвилююча подія.

Все починається в житті з малого,

З зернини – хліб, з промінчика зоря.

А ти почав свою дорогу

із нашого дитячого садка!

Не так давно батьки привели діток до садочка, довірили нашому колективу найцінніший скарб – свою малечу. Минуло кілька років… І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

28травня 2021 року у Бериславському ЗДО №4 (ясла-садок) Бериславському міської ради  відбулося незабутнє свято.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані вихователі та адміністрація закладу. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Зібрались дружно ми на свято

Сьогодні в урочистий час

Радіти будемо, не будем сумувати,

«Зірковий випускний у нас!»

Випускників вітали адміністрація закладу дошкільної освіти та вихователі. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від директора Чечіної Людмили Михайлівни та найщиріші вітання від вихователів старшої групи: Борисенко Любов Іванівни та Федюніної Тетяни Генадіївни. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Ми щиро бажаємо нашим випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах